Після створення каси їй буде присвоєно ключ ліцензії:
Перейдіть в розділ Касири і створіть нового Касира (задавши йому Логін та Пароль)
Отримайте ключ Електронної цифрового підпису (ЕЦП) у вашого банку, в якому обслуговується рахунок вашої компанії. ПриватБанк видає ЕЦП в особистому кабінеті Приват24 для бізнесу.
Перейдіть в редагування Касира і додайте йому ключ ЕЦП, зберігши його разом з паролем. Ключ ЕЦП необхідний для електронного підпису фіскальних чеків. Якщо ви коректно встановили ключ ЕЦП, то навпроти імені касира повинен з’явитися значок “Ключ”, при наведенні на який з’являється повідомлення про завантаження ключа ЕЦП.
Перейдіть в Налаштування та ввімкніть Автоматичне закриття зміни. Рекомендований час закриття зміни: 23-55.
У Аппоінтері перейдіть в Налаштування / Додатково / Включити РРО, після чого перезавантажте сторінку: у вас з’явиться нова вкладка “РРО”
Перейдіть у вкладку РРО та додайте нову касу, вказавши:
– Назва (довільний текст)
– Ключ ліцензії Каси, отриманий в п. 4
– Логін і Пароль касира
Якщо всі параметри вірно, то при створенні нового запису на прийом буде відображатися кнопка “Оплатити з Checkbox”: при натисканні на цю кнопку запис вважатиметься сплаченим, і найменування товарів / послуг, а також сума чека, будуть відправлені в Checkbox.
Після оплати через Checkbox в запису на прийом буде доступне посилання на електронний фіскальний чек.
Якщо ви не використовуєте депозит, то сума в поле “Внесено” повинна відповідати сумі “До оплати”, в іншому випадку Checkbox не приймає транзакцію.
Якщо ви використовуєте депозит, то в поле “Внесено” можна вказувати будь-яку суму: вона буде розрахована до потрібної за допомогою депозиту (різниця буде списана з депозитного рахунку клієнта)
Checkbox не приймає нульові вартості товарів і послуг. Тому якщо у вас є безкоштовні товари і послуги, які повинні бути вказані в чеку, то рекомендуємо вам вказати мінімальну вартість в 0,01