Якщо ви є клієнтом ПриватБанку, ви можете отримати ЕЦП за допомогою інтернет-сервісу АЦСК ПриватБанк. Отримати ключ ЕЦП можливо тільки з десктопної версії АЦСК ПриватБанк (не з мобільного додатку).
Як скористатись:
- Перейдіть за посиланням на сайт АЦСК ПриватБанк.
- Оберіть "Особисті" та авторизуйтесь за допомогою мобільного додатку Приват24.
- Натисніть "Отримати новий".
- Перевірте дані, які мають відповідати паспортним. Після цього натисніть "Дані вірні".
- Придумайте пароль до сховища ключів. Пароль повинен мати довжину більше 8 символів та включати в себе цифри та літери латинського алфавіту (англійською мовою).
- Далі вам необхідно пройти підтвердження в мобільному додатку Приват24.
- Заявку на отримання сертифіката надіслано. З'явиться вікно з відповідним повідомленням та інформацією щодо сертифіката. Збережіть файл на ПК.
У випадку отримання нового ключа він автоматично замінить собою попередній без можливості відновлення. Рекомендуємо вручну відкликати попередній ключ за інструкцією.
Строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів становить не більше 2 (двох) років з моменту їх формування.
Як скористатись:
- Підготуйте потрібні документи:
- заповнена та підписана Реєстраційна картка для фізичної особи встановленого зразка, у двох примірниках**;
- оригінал та засвідчена копія* паспорта громадянина України (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток), або копія з обох сторін безконтактного електронного носія (у випадку наявності паспорта громадянина України виготовленого у формі ID-картки), або паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне місце проживання в іноземній державі. За наявності відображення паспорта громадянина України/ паспорта громадянина України для виїзду за кордон в застосунку «Дія», версії не нижче 2.0, копія одного з документів надається за допомогою функції «Шерінг» застосунку «Дія»;
- оригінал та засвідчена копія* посвідчення біженця, або посвідки на постійне (тимчасове) місце проживання, або копія, з обох сторін, безконтактного електронного носія (у випадку наявності посвідки на постійне (тимчасове) місце проживання виготовленої у формі ID-картки), або паспорта громадянина іншої країни із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову;
- оригінал та засвідчена копія* документа про зміну прізвища заявника, виданого відповідним державним органом (якщо в поданих документах є невідповідність прізвища);
- засвідчена копія* реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера). За наявності у паспорті громадянина України реєстраційного номера облікової картки платника податків, замість копії картки платника податків, може бути подана копія сторінки паспорта громадянина України з відповідною відміткою. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову. За наявності відображення паспорта громадянина України/ паспорта громадянина України для виїзду за кордон в застосунку «Дія», версії не нижче 2.0, копія облікової картки платника податків надається за допомогою функції «Шерінг» застосунку «Дія».
У разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копія картки платника податків не подається.
- Якщо ви заповнили реєстраційні заяви, зібрали необхідні документи для реєстрації та отримання електронних довірчих послуг, зверніться до будь-якого представництва Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України за вказаною на офіційному інформаційному ресурсі адресою.
*- відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису, ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.
**- у разі отримання ЕДП за допомогою функції «Шерінг» застосунку «Дія», «Реєстраційна картка для фізичної особи» не надається, а питання та ключова фраза голосової автентифікації, згода на публікацію сертифікатів повідомляються адміністратору реєстрації в усній формі.
Зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів і надайте заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків.Повний перелік таких центрів — за посиланням .
Електронний ключ до підпису радимо зберігати на змінному носії (наприклад, на флешці).
Якщо ви звернетесь до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, Приватбанку ви зможете отримати кваліфікований електронний підпис безкоштовно. Інші надавачі довірчих послуг оформлюють електронний підпис відповідно до власних тарифів.
Строк дії кваліфікованого електронного підпису складає 1-2 роки. Щоб продовжити його використання, ви можете просто поновити строк дії онлайн через веб-сайт надавача.
Якщо у Вас виникли питання, Ви знайшли помилку або хочете запропонувати вказати додаткову інформацію в інструкціях - Ви завжди можете зв'язатись з нами зручним для вас способом.